Venkovní jídelní židle Bok - teak - Přírodní látka - Ethnicraft

Belgická značka Ethnicraft se vyznačuje unikátním nadčasovým designem a přírodními materiály. V každém kusu nábytku se snoubí jednoduché linie, prvotřídní řemeslná práce a nadčasový styl. Designéři navrhovali nábytek s ohledem na nadčasovost tak, aby šel kombinovat s různými styly. V sortimentu značky naleznete vše, co potřebujete do svého interiéru. Od krásných a praktických stolů a židlí, přes stylové skříně, police, až po luxusní pohovky a postele. Ethnicraft se pyšní nejen špičkovou kvalitou, ale přináší také inovativní design, který osloví i ty nejnáročnější zákazníky.
Jídelní židle BOK se v průběhu let stala jedním z nejznámějších modelů z kolekce BOK. Designér Alain van Havre propojil sochařskou eleganci s moderním řemeslným zpracováním a docílil tak vzdušného designu. Elegantní a přesto robustní! Židle je vyrobena z masivního teakového dřeva v přírodní barvě. Pro větší pohodlí doplněná sedákem polstrovaným vysoce kvalitní látkou s rychleschnoucí pěnovou výplní. Díky kvalitním materiálům zaručuje vysokou odolnost vůči slunci i dešti. Perfektně se tedy hodí do venkovního prostředí. Můžete ji použít ale i do interiérů. V nabídce model BOK naleznete také v černém provedení nebo z dubového dřeva v přírodní, hnědé nebo černě mořené povrchové úpravě. Modely s polstrováním k dispozici rovněž v několika barevných provedeních.
Pokud jste ještě nenašly vhodný nábytek na terasu či do zahrady, židle BOK je možno kombinovat také se stoly z kolekce BOK. Vytvořte si krásné venkovní posezení ve znamení teakového dřeva a nadčasového designu! 
 
Nadčasový design
Masivní teakové dřevo
Stoly a židle ve stejném stylu
 
Údržba
Pravidelně odstraňujte nečistoty jemným hadříkem. Rozlité tekutiny ihned odstraňte utěrkou nebo omyjte přírodním mýdlem. K ochraně nábytku před vlivy vnějšíhi prostředí používejte potahy proti dešti. Před uskladněním se ujistěte, že je nábytek důkladně suchý.
 
Odkazy:
O značce Ethnicraft ZDE.
Produkty Ethnicraft ZDE.
 
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další jídelní židle