Zahradní skleník Limes Hobby H 7/3 PC 4 mm LI851330120

Polykarbonátový skleník Hobby H 7/3 PC 4 mm českého výrobce Limes výborně poslouží všem začínajícím zahrádkářům, stejně tak jako již zkušenějším pěstitelům.
Rozměry skleníku
výška: 202 cm
šířka (čelní strany s dveřmi): 247 cm
délka: 300 cm
výška stěny: 150 cm
rozměry dveří: 162,1 cm x 60 cm
Konstrukce skleníku je z žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Boční stěny skleníku jsou šikmé, zajišťují optimální dopad slunečních paprsků a stejně ostatní plochy jsou vyplněny 4 mm pevným polykarbonátem. Tento polykarbonát je již přímo z výroby zataven speciální technologii proti proniknutí nečistot do komůrek polykarbonátu a ten je tak lépe chráněn. Není tedy třeba speciálních lišt, ani lepících pásek. Díky této kombinaci vznikl skleník o mnohem vyšší pevnosti, než jsou hliníkové asijské skleníky.
Skleník je díky použitému komůrkovému polykarbonátu mnohem lehčí a nenáročný na pevné základy. Díky jedinečné, průmyslově chráněné konstrukci je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Proto je mnohem jednodušší montáž než u jiných podobných skleníků. Chcete ovšem nechat montáž skleníku na nás, objednejte si montáž skleníku za jednotnou cenu po celé ČR.
Uvítali delší variantu tohoto skleníku? Není nic jednoduššího, než si přikoupit prodlužovací modul, který vám zajistí prodloužení skleníku o cca 1,5 m. Pokud byste měli o prodlužovací modul zájem, stačí, když nám napíšete e-mail, nebo nám zavoláte.
Obsah balení
konstrukce z žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm
posuvné dveře o šíři 62 cm zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách
1 střešní okno s manuálním otvíračem (lze objednat také okno navíc a ke všem oknům také automatický otvírač)
veškerý spojovací materiál
přehledný návod k sestavení
Skleník můžete ukotvit tradičně na betonový základ. Další možností je také ukotvení na podkladový základový rám, který snadno ukotvíte do země a skleník na něj jednoduše připevníte.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další skleníky