Povlečení FARO

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
FARO

Bavlněné ložní povlečení: spolehlivá klasika

Bavlněné povlečení, které je prodyšné, dobře saje vlhkost a je příjemné na dotek, patří mezi nejoblíbenější. Lze prát na vysoké teploty, čímž ho zbavíte roztočů, a je tak vhodné pro alergiky. V neposlední řadě je povlečení z bavlny cenově dostupné a nabídka je tak široká, že můžete mít jakýkoliv vzor si přejete – ať už je to jednobarevné černé povlečení nebo speciální vánoční povlečení.

Jaké jsou další materiály na ložní povlečení?

Kromě bavlněného povlečení je v nabídce i krepové povlečení, jehož největší výhoda je, že se nežehlí. Na omak ale není tak hebké. Flanelové povlečení je vhodné pro chladnější období – stejně jako povlečení z mikroplyše. Milovníci luxusu ocení saténové povlečení, které má všechny vlastnosti bavlny, a navíc je úžasně hebké.

Jak poznat kvalitní povlečení?

Povlečení patří mezi faktory, které výrazně ovlivňují kvalitu našeho spánku, a tak bychom jeho výběr neměli podcenit. Vybírejte povlečení z dlouhovláknité bavlny s hustotou od 200 do 300 nití na palec čtvereční a vyhněte se levnému povlečení z Číny, Indie nebo Pákistánu. Mezi nejlepší výrobce v ČR patří povlečení Matějovský nebo B.E.S. Petrovice.

Prozkoumejte povlečení FARO ze stovek eshopů na jednom místě. 16 576 povlečení značek Bellatex, Kvalitex, FARO a Scanquilt čeká na váš nákup. Hledejte podle barvy: bílé povlečení, černé povlečení, modré povlečení a zelené povlečení. Povlečení FARO nabízí Povlecemevas.cz, Houseland.cz a Alza.cz. Prohledněte si také povlečení značek Bellatex, Kvalitex, FARO a Scanquilt.