Přehozy na křesla

Chcete vylepšit svůj obývací pokoj, ale na kompletní výměnu nábytku nemáte finance? Pořiďte si pěkný přehoz na křeslo! Váš obývák se v okamžiku promění na útulné místo plné pohody.

Přehozy na křesla

Přehoz na křeslo: renovace obýváku snadno a levně

Vaše stará křesla jsou opotřebovaná a vybledlá? Nebo chcete jen osvěžit vzhled obývacího pokoje? Vhodně zvolené textilie umí udělat s interiérem divy, na nic tedy nečekejte a pořiďte si pěkný přehoz na křeslo. Kromě zútulnění a vylepšení vzhledu místnosti získáte také ochranu nábytku. Přehoz na křeslo můžete snadno prát, vaše sezení tak bude vypadat stále jako nové.

Náš tip

Jak mít po ruce vše, co potřebujete?

Znáte ty situace, kdy se pohodlně usadíte do oblíbeného křesla, načež zjistíte, že vaše knížka či ovladač od televize leží kdesi opodál?

Pořiďte si potah na křeslo s kapsami, do kterých si můžete uložit knížky, noviny či ovladače. Budete tak moci relaxovat bez jakéhokoliv vyrušování.

Jak vybrat přehoz na křeslo?

V nabídce můžete najít přehozy na křeslo s područkami, přehozy na křeslo bez područek i plédy. Výhodou prvních dvou je, že přesně pasují na křeslo. Plédy mohou sloužit nejen jako přehoz, ale také se do nich můžete krásně zachumlat. A co barvy? Měníte-li rádi vzhled interiéru, můžete si pořídit oboustranný potah na křeslo. Na zimu je skvělý vlněný nebo plyšový přehoz, případně přehoz na křeslo s beránkem. Na letní období zvolte tenčí materiály.