Rozkládací křesla na spaní

Rozkládací křeslo na spaní využijete nejen v obývacím, ale i dětském pokoji. Mezi jeho přednosti patří zejména to, že nezabere příliš místa a snadno se s ním manipuluje. Hodí se tak do každé domácnosti. Které si vyberete vy?

Rozkládací křesla na spaní

Rozkládací křeslo na spaní, relax i sezení

Rozkládací křeslo lze využít na odpočinek, přespání návštěv nebo jako rozšíření plochy sedačky – pochází-li ze stejné designové řady. Vlastníte-li balkon nebo terasu, můžete si pořídit i exteriérové rozkládací křeslo (specializuje se na ně např. firma Karup Design), které lze rozložit na lehátko či sedák. A rozkládací křeslo na trvalé spaní? I to existuje, vybírejte ale pečlivě a s důrazem na kvalitu matrace.

Náš tip

Bojujete o každý centimetr? Pořiďte si křeslo na spaní s úložným prostorem

Nedostatek místa a úložných prostor není problém pouze v malých bytech, ale často i v těch větších – člověk toho nastřádá za život opravdu hodně. Když pak přijdou děti, tempo přibývání věcí se ještě zrychlí.

Při nákupu nového nábytku je tak vhodné se zaměřit na ten, který vám přinese více než jednu funkci. Jedním z takových je i rozkládací křeslo s úložným prostorem, kam se schovají třeba oblíbené hračky, které chcete mít při ruce.

Dětské rozkládací křeslo na spaní pro kamarády

I děti potřebují svůj vlastní koutek, kde se mohou setkávat s kamarády a pohodlně si posedět či rovnou přespat. Určitě je tedy potěšíte, když jim pořídíte dětské rozkládací křeslo na spaní, které přes den poslouží na sezení a v noci na spánek. Jelikož se jedná o rozkládací křeslo do dětského pokoje, vybírejte látku s vysokým stupněm otěruvzdornosti a snadnou údržbou (výborný je například teflonový potah).