Stínidla na stojací lampy

Chcete změnit vzhled obývacího pokoje? Nejjednodušší je kouzlit s doplňky, které za nízké náklady dokážou dělat v interiéru zázraky. Začít můžete třeba tím, že si pořídíte nové stínidlo na stojací lampu.

Stínidla na stojací lampy

Kdy se hodí náhradní stínidlo na stojací lampu?

Rozbila se vám vaše oblíbená lampa? Našli jste na půdě zajímavou stojací lampu bez stínidla? Chcete snadno a levně inovovat design obývacího pokoje? Pro všechny tyto případy se vám bude hodit náhradní stínidlo na stojací lampu, které si můžete vybrat v různých materiálových a barevných provedeních a velikostech – nezapomeňte však, že stínidlo na stojací lampu by mělo proporčně odpovídat stojánku.

Náš tip

Jaké stínidlo na stojací lampu vybrat?

Mezi nejoblíbenější patří textilní nebo papírové stínidlo na stojací lampu, které působí elegantním a nevtíravým dojmem. Kromě hezkého vzhledu oceníte i fakt, že se snadno udržují a při náhodném převržení nehrozí jejich rozbití.

Chcete-li něco luxusnějšího, můžete si pořídit skleněné stínidlo, zde je však třeba počítat s náročnější údržbou i rizikem rozbití.

Co se barev týče, je jednoznačně nejoblíbenější neutrální bílé nebo černé stínidlo, které se hodí do každé domácnosti. Alternativou je pak kovové svítidlo, jež se bude dobře vyjímat v industriálně zařízených domácnostech.

Stínidlo na stojací lampu může mít různé barvy

Máte-li k dispozici větší prostor, nemusí být lampa v místnosti pouze jedna – dostatek světla je základ pro příjemnou náladu. Zároveň si díky tomu můžete pohrát s designem a stínidlo na stojací lampu vybrat ve dvou různých barvách, čímž interiér nápaditě rozdělíte na různé funkční zóny. Od věci není ani pořízení žárovek se stmívačem, u kterých lze měnit intenzitu světla dle nálady.