Koupelnové skříně a skříňky

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Kategorie
Filtrování

Jaké koupelnové skříňky se hodí do malé koupelny?

Nemáte-li velkou koupelnu nebo chcete-li vzdušnější prostor, je ideální úzká a vysoká koupelnová skříňka, zavěšená nebo na nožičkách, která poskytne spoustu místa, aniž by zabrala příliš podlahové plochy. Skvělým řešením je také koupelnová skříňka s prádelním košem, koupelnová skříňka se zrcadlem a zároveň úložným prostorem nebo skříňka, která má ve spodní části prostor na pračku a nahoře pak police.

Závěsná koupelnová skříňka pro snadný úklid

Koupelna je místem, které se musí uklízet poměrně často, a tak bychom na snadnější úklid měli myslet už při jejím zařizování. Nejlepší volbou je závěsná koupelnová skříňka, kterou pověsíte 30 až 40 cm nad zem, a tak pod ní vždy snadno vytřete. Jelikož je koupelnová skříňka zavěšená na zdi, je třeba myslet také na stavební připravenost a mít stěnu vyztuženou – především pokud je ze sádrokartonu.

Které koupelnové skříňky jsou nejoblíbenější?

Váháte, jaký zvolit design koupelnové skříňky? Mezi jednoznačně nejoblíbenější patří bílá koupelnová skříňka – o čemž svědčí i její široké zastoupení v naší nabídce. Z dřevěných dekorů pak vede světlý dub, který se hodí i do menších koupelen, nebo wenge, které bude pasovat do větších koupelen. Velký výběr naleznete u Naturel, Tempo Kondela, Jika nebo Sapho.

Prozkoumejte koupelnové skříně a skříňky ze stovek eshopů na jednom místě. 4 268 skříní a skříněk značek GEBERIT, Naturel, ArtCom a Comad čeká na váš nákup. Hledejte podle barvy: bílé skříně a skříňky, černé skříně a skříňky, modré skříně a skříňky a hnědé skříně a skříňky. Nejlevnější koupelnové skříně a skříňky od 329 Kč.