Materasso AQUATIC mineral - matrace ze speciální antibakteriální pěny 220 x 220 cm

AQUATIC mineral - matrace ze speciální antibakteriální pěny 220 x 220 cm Tato 22 cm vysoká partnerská matrace má vrchní desku vyrobenou z antibakteriální pěny Sanitized, která zaručí delší životnost matrace a lepší prostředí pro spánek. V spojení se speciálním potahem s mikropaslemi s výtažky z mořských řas Spirulina bude mít blahodární vliv na váš spánek i pokožku.
Vrchní profil je tvořený antibakteriální komfortní pěnou SANITIZED, která chrání před houbami, plísněmi a navíc dokáže ochránit pěnu před nepříjemným zápachem způsobeným těmito organismy.
 
Další profily jsou tvořeny z PUR pěn Eliocell o různých hustotách složené tak, aby byla zajištěna dokonalá tuhost a pružnost matrace (pěny mají hustotu 25 kg/m3, 25 kg/m3 a 28 kg/m3). PUR pěna je léty prověřený materiál používaný na výrobu matrací. Matrace z PUR pěny poskytne dobré kopírovací vlastnosti a pevnost.
 
Potah Algua – v potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta karoten, železo a množství antioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k jejich uvolňování a blahodárně tak vyživují pokožku. Jedná se o „Health&Beauty“ koncept, kdy při spánku podstupujeme wellness terapii. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.
 
Matrace je dostupná v typických i atypických, prodloužených rozměrech, v případě záujmu nás kontaktujte, prosím, prostřednictvím kontaktního formuláře. 
 
Matrace je oboustranná s rozdílnými stranami tuhosti: T3/středně tvrdá + T4/tvrdší (tuhost 3 + 4 z 5)
Výška matrace 22 cm
Maximální doporučená nosnost 130 kg
Vhodné uložení na pevné rošty
Záruka 4 roky
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další matrace