Matrace Materasso

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Materasso
Kategorie
Filtrování

Jaká matrace je nejlepší pro manželskou postel?

Jsou lepší dvě matrace 90 × 200 cm nebo jedna velká matrace 180 × 200 cm? Je skvělé, když mezi sebou nemáte s partnerem mezeru, dvě samostatné matrace jsou ale výhodnější na údržbu i výměnu, a navíc si každý může vybrat rozdílnou tvrdost. Ideální řešení jsou tedy 2 samostatné matrace, které zapadnou do rámu tak těsně, že mezi nimi nevzniká mezera a nepohybují se.

Zdravotní matrace: nejlepší řešení pro kvalitní spánek

Trápí vás bolesti zad či jiné zdravotní problémy? Na vině je často špatný spánek způsobený nekvalitní postelí a matrací. Je tedy načase vybrat kvalitní matraci – nejlépe zdravotní. Proč? Zdravotní matrace, často také označovaná jako ortopedická, je konstruovaná tak, aby tělu poskytla nejlepší a přirozenou oporu. Při výběru si nezapomeňte ověřit, zda má zdravotní matrace příslušné certifikáty.

Ideální volba pro návštěvy či do kempu? Nafukovací matrace!

Potřebujete mít v záloze připravené řešení pro nenadálou nutnost přespání přátel či rodiny? Skvělým řešením je nafukovací matrace, která je skladná, nezabírá příliš mnoho místa, a v případě potřeby je vždy k dispozici. Nafukovací matraci můžete využít také při výletech do kempů či na spaní v prostornějším autě. Kvalitní matrace najdete například u značky INTEX.

Objevte matrace Materasso ze stovek eshopů na jednom místě. 18 848 matrací značek Ahorn, FOR LIVING, Hilding Anders - Tropico a Matratex čeká na váš nákup. Objevujte matrace podle barvy na Homago.cz: červené matrace, modré matrace, zelené matrace a šedé matrace. Matrace Materasso nabízí Bonami.cz, XXXLutz.cz, Bezvapostele.cz a Dreamlux.cz. Prohledněte si také matrace značek Ahorn, FOR LIVING, Hilding Anders - Tropico a Matratex. Nejlevnější matrace od 772 Kč.