Materasso DOUBLE MOBIL MAXI T8 - elektricky polohovatelný lamelový rošt s nosností do 150 kg 80

DOUBLE MOBIL MAXI T8 - elektricky polohovatelný lamelový rošt s nosností do 150 kg 80 x 195 cm Rám roštu je vyroben v kombinaci masivního buku a vrstveného březového dřeva. Lamely jsou březové.
Rošt disponuje nastavením tuhosti ve středové části, pomocí posuvných objímek a zdvojeným lamelám. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Pokud si chcete komfortní polohování opravdu užít, je tento rošt s elektrickým pohonem jasnou volbou.
Rošt je vybaven funkcí nastavení roštu do výchozí polohy v případě výpadku el. proudu pomocí 2 x 7 V baterie. V případě, že rošt není v provozu, dochází k automatickému odpojení od el. proudu. 
Možnost doobjednat bezkabelové ovládání za příplatek a synchronizační kabel, který vám umožní polohování celé postele i partnerova matrace souběžně a najednou přes jeden ovladač. Kvalitní provedení a prvotřídní materiály zajišťují dlouhodobou funkčnost a spolehlivost tohoto výrobku.
Rošt obsahuje 28 březových lamel. 
Možnost i atypických rozměrů, pro atypický rozměr nás kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.
Maximální nosnost: 150 kg
Záruka: 2 roky
Výška roštu: 5 cm
Skutečná velikost roštu je vždy o 0,5 cm užší a o 4 cm kratší než je uvedený rozměr. Jedná se o běžný technologický postup, aby se rošt vešel do rámu jakékoli postele. Pro postel 90 x 200 cm tedy volte rozměr roštu také 90 x 200 cm. Rošt o této velikosti bude mít rozměry 89,5 x 196 cm. 
Rošt DOUBLE MOBIL MAXI T8 získal FSC® CERTIFIKÁT. 
Certifikace FSC® je důvěryhodný systém sledování a garance původu materiálu. Certifikované společnosti tak mohou prokázat, že jejich výrobky pochází z šetrně obhospodařovaných lesů.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další rošty