NanoSPACE Protiroztočový povlak nanoSPACE na matraci SE ZIPEM - 160 x 200 x 20 cm

Protiroztočový povlak nanoSPACE na matraci SE ZIPEM - 160 x 200 x 20 cm Povlaky na matrace slouží jako potahy na matrace. Stejně jako jiné povlaky slouží i protiroztočový povlak nanoSPACE® na matraci k tomu, aby oddělil tělo od jádra matrace, zajistil její čistotu a vypadal esteticky. 
Úlevu od alergických reakcí zajišťuje již po první noci. Až tak je to jednoduché. Pod měkoučkou a prodyšnou textilií na povrchu se nachází tenká vrstva české nanotkaniny, která brání roztočům ve shromažďování a množení. Pokud chcete mít 100 % jistotu, že postel, do které uleháte vy nebo vaši nejdražší noc co noc, je naprosto bezpečným místem před neviditelnými škůdci, vybavte ji i dalšími nano lůžkovinami, které vám to dopřejí. 
Povlaky nanoSPACE® slouží jako ochranné povlaky, přes které se povlékne běžné prostěradlo.
Povlak je dostupný v běžných rozměrových variantech. Je opatřen zipem.
Pokud máte atypický rozměr lůžka, doporučujeme jako alternativu pořídit si protiroztočové prostěradlo nanoSPACE® v provedení s gumou nebo jako plachtu.
Složení nanomateriálu nanoSPACE: 99,9 % polyester - mikrovlákenná tkanina a 0,1 % polyamid 6 - nanovlákenná membrána
Certifikát STANDARD 100 by OEKO-TEX® 
Záruka 2 roky
První užití a údržba:
Před použitím protiroztočového povlaku vysajte matraci.
Pokud máte povlak na zip, matraci povlečte do povlaku. / Pokud máte povlak na gumu či plachtu, povlečte zahrnutím přes rohy matrace.  
Přes povlak povlečte běžné prostěradlo. 
Při převlékání prostěradla můžete ošetřit protiroztočový povlak setřením vlhkým hadříkem / vysátím. 
Povlaky pereme jednou ročně bez aviváže na 40 °C (v nutných případech můžete na 60 °C), v pracím gelu nebo prášku bez obsahu chlóru a fosforu. Povlaky se nesmí žehlit ani sušit v sušičce.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další doplňky k matracím