Pěnová matrace kerin - 80x200cm STY

Až 22 cm vysoká matrace Kerin je vyrobena kombinací prvotřídních PUR pěn s masážní profilací na vrchní straně a speciálním odvětraným jádrem. Povrch matrace je tvarován tak aby dokonale prokrvil pokožku a uvolnil svalstvo během spánku. Jádro obsahuje otvory tzv. ramenní kolébky, které upravují tuhost v oblasti ramen a kyčlí. Maximálně zajišťují správnou polohu těla a uvolnění obratlů páteře. Matrace je oboustranná, vhodná na lamelový a laťový rošt, vhodná i pro polohování. Tuhost matrace T3/2.

Potah TRIMTEX
Potah je vyroben ze 100% polyesteru, je příjemný na dotek, navíc látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 40°C.
PUR Pěna
Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další matrace