Polohovací křesla

Polohovací křeslo zajistí úžasný relax pro celou rodinu! Navíc může poskytovat i další benefity v podobě masáže nebo elektrického ovládání. V nabídce najdete celou řadu designů, to pravé si tak u nás určitě vyberete.

Polohovací křesla

Polohovací křeslo nabízí komfort, který ocení celá rodina

Polohovací křeslo je snem každého milovníka relaxace. To ale není jeho jediný účel. Například masážní polohovací křeslo nabídne zdravotní benefity, elektrické polohovací křeslo zase dobře poslouží méně pohyblivým seniorům. Kromě dospělých a seniorů si polohovací křeslo užijí i děti, třeba při sledování oblíbených pohádek. Relaxační polohovací křeslo je tak rozhodně výhodnou investicí, která se vyplatí.

Náš tip

Masážní polohovací křeslo uleví bolavým svalům a kloubům

Sedavé zaměstnání, celý den na nohou nebo velká fyzická zátěž v práci či stres a vysoké pracovní nasazení, to všechno jsou příčiny bolestí zad a pohybového aparátu, jejichž následkem je zvýšená únava, nechutenství či nespavost.

Do práce jen těžko přestaneme chodit, dopřát si kvalitní odpočinek však můžeme. A jak? Skvělou volbou je masážní polohovací křeslo, které disponuje programy v různých intenzitách a pro různé části těla. V pohodlí domova si tak užijete blahodárných účinků masáže, jež výrazně zkvalitní váš život.

Jak vybrat elektrické polohovací křeslo pro seniory?

Polohovací křeslo ocení nejen pracující lidé, ale také senioři, pro něž se výborně hodí křeslo elektrické. A jak elektrické polohovací křeslo pro seniory vybrat? Především se zaměřte na jednoduché ovládání a výběr vhodné látky, která by měla být prodyšná a s vysokým stupněm otěruvzdornosti. Jelikož se starší lidé více potí, kožené polohovací křeslo není příliš vhodné.