Matrace Curem

Značky
Obchody
Cena
Podle oblíbenosti
Zobrazit produkty
Curem
Kategorie
Filtrování

Jaká matrace je nejlepší pro manželskou postel?

Jsou lepší dvě matrace 90 × 200 cm nebo jedna velká matrace 180 × 200 cm? Je skvělé, když mezi sebou nemáte s partnerem mezeru, dvě samostatné matrace jsou ale výhodnější na údržbu i výměnu, a navíc si každý může vybrat rozdílnou tvrdost. Ideální řešení jsou tedy 2 samostatné matrace, které zapadnou do rámu tak těsně, že mezi nimi nevzniká mezera a nepohybují se.

Zdravotní matrace: nejlepší řešení pro kvalitní spánek

Trápí vás bolesti zad či jiné zdravotní problémy? Na vině je často špatný spánek způsobený nekvalitní postelí a matrací. Je tedy načase vybrat kvalitní matraci – nejlépe zdravotní. Proč? Zdravotní matrace, často také označovaná jako ortopedická, je konstruovaná tak, aby tělu poskytla nejlepší a přirozenou oporu. Při výběru si nezapomeňte ověřit, zda má zdravotní matrace příslušné certifikáty.

Ideální volba pro návštěvy či do kempu? Nafukovací matrace!

Potřebujete mít v záloze připravené řešení pro nenadálou nutnost přespání přátel či rodiny? Skvělým řešením je nafukovací matrace, která je skladná, nezabírá příliš mnoho místa, a v případě potřeby je vždy k dispozici. Nafukovací matraci můžete využít také při výletech do kempů či na spaní v prostornějším autě. Kvalitní matrace najdete například u značky INTEX.

Objevte matrace Curem ze stovek eshopů na jednom místě. 64 071 matrací značek Jelínek, Dřevočal, Hilding Anders - Tropico a Materasso čeká na váš nákup. Hledejte podle barvy: černé matrace, modré matrace, šedé matrace a béžové matrace. Matrace Curem nabízí I-Living.cz, Dreamlux.cz a Vyspimese.cz. Koukněte také na matrace Jelínek, Dřevočal, Hilding Anders - Tropico a Materasso. Nejlevnější matrace od 14 990 Kč.