Materasso JUNIOR lux 20 cm - komfortní a odolná matrace pro zdravý spánek dětí 200 x 210 cm

JUNIOR lux 20 cm - komfortní a odolná matrace pro zdravý spánek dětí 200 x 210 cm JUNIOR Lux - komfortní oboustranná matrace ze dvou vyjímečných pěn Aloe Vera a Nightfly. Decentní aromaterapie spolu se špičkovými parametry pěn zajistí zdravý spánek našich nejdražších. Matracový potah Greentex s probiotiky vhodný pro všechny skupiny alergiků a astmatiků.
Matraci lze objednat ve výškách 16 cm, 20 cm a 24 cm, což nabízí uplatnění i do přistýlkových a patrových postelí, kde je požadavek na různou výšku matrací.
 
Jádro matrace:
vrchní deska: pěna ALOE VERA
spodní deska: pěna NIGHTFLY
 
Tvrdší strana (vrchní deska) je tvořena z pěny ALOE VERA, která aktivně ničí baktérie a zabezpečuje hygienu v matraci. Jedná se o inovativní materiál s přidanou hodnotou v podobě výtažků z rostliny ALOE VERA. Tato pěna je výsledkem skloubení nejnovějších technologických poznatků a dávno známých přírodních léčebných postupů. Tento materiál nabízí vysoký komfort spaní a přirozené detoxikační vlastnosti zároveň. Dalším benefitem těchto matrací je velmi decentní aromaterapie.
Měkčí strana (spodní deska) je vyrobena z komfortní pěny NIGHTFLY se špičkovými parametry, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Pěna má vysokou bodovou elasticitu a odolnost vůči deformaci. Při použití v matraci se její povrch stane příjemný se zabezpečením optimální opory páteře.
Potah matrace - GREENTEX prošitý PES vláknem – gramáž 300 g/m2.
GREENTEX – skutečná revoluce v ochraně matrace před alergeny oceněná mezinárodní odbornou komisí na prestižním veletrhu INTERZUM. GREENTEX je čistě přírodní úpravou látky přátelskými probiotiky, které zbavují látku alergenů, pohlcují vlhkost čímž zabraňují vzniku plísní, spotřebovávají potravu roztočům a bakteriím, tím efektivně eliminují jejich výskyt odstraňují případný nežádoucí zápach. K aktivaci probiotik dochází vždy, když se do látky dostanou živiny (úlomky kůže, pot atd.). Laboratorními testy renomovaných institucí bylo prokázáno, že tato probiotická úprava dokáže látku dlouhodobě udržet bez alergenů. Látka GREENTEX je přímo předurčena pro všechny skupiny alergiků a astmatiků.
 
Ekologické lepení:
Použito zdravotně nezávadné a 100% ekologické švýcarské lepidlo na vodní bázi SIMALFA®. Splňuje podmínky certifikátu OEKO-TEX standard 100 - třídy I (což je nejpřísnější norma). Je dokonce vhodné i pro výrobky určené pro batolata.
 
Matrace je dostupná v typických i atypických, prodloužených rozměrech, v případě záujmu nás kontaktujte, prosím, prostřednictvím kontaktního formuláře. 
 
Matrace je oboustranná s rozdílnými stranami tuhosti: T3/středně tvrdá + T4/tvrdší (na stupnici 1 až 5).
Výška matrace 20 cm.
Maximální doporučená nosnost 130 kg.
Pratelnost potahu - ano, na 60°C.
Vhodné uložení na pevné i polohovatelné rošty.
Záruka 3 roky.
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další matrace