Materasso PRIMÁTOR bio-ex T4 - luxusní tvrdší pružinová matrace s profilací 220 x 220 cm

PRIMÁTOR bio-ex T4 - luxusní tvrdší pružinová matrace s profilací 220 x 220 cm Představujeme Vám tvrdší luxusní taštičkovou matraci PRIMÁTOR bio-ex se sedmi anatomickými zónami, které poskytují ideální oporu v oblasti hlavy, ramen, trupu, boků a nohou a tím zabezpečují ideální oporu Vaší páteře. 
Ložní plochu tvoří 4 cm vrstva komfortní HR studené pěny (o hustotě 40 kg/m3). Luxusní sedmi zónové taštičkové jádro je tvořeno 350 kusy soudečkových pružin uložených v netkané textilii s vynikající vzdušností. Chráničem pružiny je přírodní kokosové vlákno.
Potah Bamboo je utkán s příměsí přírodního bambusového vlákna, má atraktivní design, je příjemný na dotek a splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah, současně je ošetřen proti roztočům. U látky je použit prošev s vysokou gramáží dutého vlákna, které maximálně odvede případnou vlhkost z potahu, čímž se zvyšuje hygieničnost matrace. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.
 
Matrace je dostupná v typických i atypických, prodloužených rozměrech, v případě záujmu nás kontaktujte, prosím, prostřednictvím kontaktního formuláře. 
 
Tuhost matrace: T4/tvrdší (na stupnici 1 až 5)
V nabídce je také měkčí varianta PRIMÁTOR bio-ex T3/středně tuhá nebo i oboustranná varianta s rozdínou tuhostí PRIMÁTOR bio-ex T3/T4
Výška matrace 22 cm
Maximální doporučená nosnost 130 kg
Vhodné uložení na pevné rošty
Záruka 3 roky
další informace

Mohlo by vás také zajímat

Zobrazit další matrace