Levné postele

Ani s menším rozpočtem se nemusíte vzdávat snu o novém pěkném nábytku. V naší nabídce pro vás máme levné postele s úložným prostorem i bez něj, manželské i dětské, samostatné nebo v setu s matracemi a roštem.

Levné postele

Levné postele: řešení pro každý rozpočet

Potřebujete akutně novou postel, ale nemáte peníze nazbyt? Nevadí! Na Homago si můžete vybrat levné manželské postele i levné dětské postele v různých designech. Mezi nejoblíbenější varianty patří postel s úložným prostorem, která se hodí třeba na objemnější lůžkoviny. Do dětského pokoje zase oceníte patrovou postel, která šetří místo.

Náš tip

Na co si dát pozor při výběru levné postele?

Pokud budete vybírat obezřetně, i levná postel vám může odvést dobrou službu. A jak vybírat?

Masiv je finančně náročnější, takže pokud chcete jeho levnější náhražku, je vhodnější spíše tvrdý a odolný laminát v dekoru dřeva než postel z borovice. Borovicové dřevo totiž patří mezi měkká dřeva, a tak je velice snadné udělat vryp – což se v domácnosti s dětmi či zvířaty stane velice snadno.

Rovněž pamatujte na to, že by i levná postel měla mít dostatečné množství pevných spojů a být vyrobena z nezávadných materiálů.

Levná postel s matrací a roštem, nebo bez?

Je lepší koupit set, nebo každý díl zvlášť? Každé řešení má své výhody a nevýhody. Levná postel s matrací a roštem vám může ušetřit nějaké ty finance, zkrátit čas strávený vybíráním a zjednodušit logistiku. Levné postele v setu ale nemusí mít příliš kvalitní matrace, což poznáte velice brzy na kvalitě vašeho spánku. Vhodným kompromisem je tak levná postel a dražší matrace vyšší kvality.